گزارش‌ رسانه‌ها از هند می‌رسانند که در نتیجۀ سقود یک موتر مسافربری از روی یک پل بر یک رودخانه در این کشور، ۳۳ تن کشته و دست کم ۱۰ تن دیگر زخمی شده‌اند.

به اساس گزارش یورونیوز، این حادثه صبح ام‌روز زمانی در ایالت راجستان شمال غرب به وقوع پیوسته‌ و رانندۀ موتر مسافر بری برای جلوگیری از یک حادثۀ ترافیکی با یک موتر دیگر، خود را به رودخانه انداخته‌است.

این رسانۀ خبری گزارش داده، پلی که از آن موتر مسافر بری به رودخانه افتاده، ارتفاع آن ۲۰ متر بوده و به همین دلیل شمار زیاد از سرنشینان آن کشته شده‌اند.

هرچند شاهدان عینی می‌گویند که نیروهای کمک‌رسان پس از وقوع این حادثه به محل روی‌داد رسیدند، اما آنان نتوانسته که سرنشینان آن‌را نجات دهند.

از سوی‌هم، مسؤولان صحی در شهرساوای مدهوپور کشور هند گفته اند که زخمیان این‌ حادثه به بیمارستان انتقال داده و در حالت خوبی صحی به سر می‌برند.

هند دومین کشور پرنفوس در جهان است که در آن به دلیل کم‌عرض بودن‌ جاده‌ها و تعدد تردد موترهای شهری، همه ساله ‌ده‌ها تن جان می‌بازند.

به اساس تازه‌ترین آمارها از هند، همه ساله در این کشور، در نتیجۀ حادثه‌های ترافیکی ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزار تن جان خود را از دست می‌دهند که یک آمار تکان دهنده برای آن کشور می‌باشد.