پخش فصل اول سریال علمی-تخیلی امریکایی «هجوم» با بازیگری گل‌شیفته فراهانی، سم نیل و شامیر اندرسون آغاز شده‌است.

موضوع این سریال حمله موجودات فضایی به زمین است و پیش‌بینی می‌شود که این سریال با استقبال مواجه شود. گل‌شیفته فراهانی، هنرپیشه سرشناس ایرانی، در نقش یک مادر سوری در این سریال بازیگری کرده است.

این نخستین تجربه فراهانی در خصوص بازی در تلویزیون است.

فراهانی که پس از مهاجرتش از ایران در سال ۲۰۰۸، در شبکه‌های مجازی فعالیت دارد و حدود ۱۲ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد.

علاقه‌مندان به فیلم امیدوار هستند که پس از پخش این سریال “جذاب” به شمار هواداران بین‌المللی فراهانی افزوده شود.

گل‌شیفته فراهانی، در مصاحبه‌ای که به خاطر پخش این سریال با نیویورک تایمز انجام داده، گفته است در ابتدا تصمیم گرفت به تیم این فیلم بپیوندد، دقیقا نمی‌دانست چه چیزی انتظارش را می‌کشد.

او گفت تلویزیون برایش یک دنیای «غریبه» بود.

فراهانی در این مصاحبه گفت :«من یکی از دایناسورهایی هستم که خیلی به سینما وفادارند. هر وقت پیشنهادی برای بازی در تلویزیون به من می‌شد، جدی‌اش نمی‌گرفتم و برایم مهم بود سینما را زنده نگه دارم.»

این سریال توسط «سیمون کینبرگ» و «دیوید ویل» ساخته شده است و در سرویس استریم اپل توی‌وی پلاس نشر می‌شود.

سیمون کینبرگ در مورد این سریال به نیویورک تایمز گفت :«این سریال  درباره حمله موجودات فضایی‌ به زمین نیست، بلکه درباره ظرافت‌ها، شکنندگی‌ها و جنبه انسانی شخصیت‌های سریال است.»

کینبرگ در ادامه درباره همکاری فراهانی در این سریال می‌گوید :«مواردی که برشمردم، همه چیزهایی است که گلشیفته می‌داند چگونه آنها را درنقش دربیاورد، حالا مهم نیست که در چه مکانی بازی می‌کند.»

فصل اول این سریال شامل ده قسمت است.