در حمله چهار شنبه شب رژیم صهیونیستی به نوار غزه یک باب منزل مسکونی تخریب گردیده و همه اعضای آن خانواده کشته شده و ۱۲ تن دیگر زخمی شده اند.

به گزارش شبکه تلویزیونی “فلسطین الیوم” این افراد در شهر “دیرالبلح” مرکز ولایت در نوار غزه کشته شده اند که در میان جان باختگان دو زن و دو کودک نیز دیده می شود.

بر اساس گزارش ها این حمله توسط دو فروند موشک پهپادهای گررژیم صهیونیستی بر منازل غیر نظامیان صورت گرفته است.

وزارت صحت فلسطین می گوید که شمار قربانیان فلسطینی ها در حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه به ۳۲ تن رسیده و تعداد زخمی‌های آن را ۱۰۰ تن گزارش داده است.

این اقدام درحالی صورت می‌گیرد که “آنتونیو گوترش” دبیرکل سازمان ملل متحد چهارشنبه‌شب از رژیم صهیونیستی خواست به نقض حقوق بشر علیه مردم فلسطین پایان دهد.

بدنبال ادامه تجاوزگری رژیم صهیونیستی، حملات جبهه مقاومت علیه مواضع صهیونیست‌ها نیز شدت گرفت بطوری که تاکنون بیش از ۳۶۰ موشک از غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی شلیک شده است.

همچنین حدود ۳۰ درصد از شهرک‌های مجاور نوار غزه از بیم حملات راکتی گروه‌های مقاومت خالی از سکنه شده است و برای دومین روز پی در پی، مدارس، کارگاه‌ها و شرکت‌های اقتصادی اسرائیل تعطیل شدند.

ترکیه، اردن، قطر، ایران و دیگر کشورهای عربی و اسلامی، حملات و تجاوزات رژیم صهیونیستی و نیز ترور رهبران گروه‌های مقاومت فلسطین را محکوم کردند.