در یک نظر سنجی که روزنامه هالیود بوز در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی انجام داده، از جمع معروف‌ترین زن‌های دنیا زیبا‌ترین آنها را درجه بندی کرده است که ۱۰ زیباترین آن قرار ذیل به معرفی گرفته شده اند:

  1. مونیکا بلوچی: مونیکارده اول زنان زیبا جهان قرار دارد. وی هنر پیشه سینما و دارای زیبای طبیعی میباشد . مونیکا از کشور ایتالیا است و اکنون ۴۸ سال سن دارد.
  2. کیت اپتون: کیت اپتون در رده دوم زنان زیبای جهان قرار گرفته است. او از کشور آمریکا است و بخاطر داشتن چهره زیبا و کلاسیکش که یاد آور دهه ۴۰ و ۵۰ است، اکثریت مردم آمریکا به او لقب مرلین مرنرو را داده اند .
  3. آنجلینا جولی: انجلینا جولی در این سر شماری در رده سوم زنان زیبای جهان قرار گرفته است. جولی که ازجمله زنان قدرتمند جهان محسوب میشود که توانسته است مقام سوم را از آن خود سازد. او در سال ۲۰۱۸ مقام اول را دراین رقابت به‌دست آورده بود.
  4. آیشواریا رای: ایشواریا رای در سال ۲۰۱۹ مقام در مقام چهارمین زن زیبای دنیا قرار گرفته است. . خانم رای هنر پیشه سینمایی بالیود است که در جنوب هند در ایالت کارناتاکا بدنیا آمده است. وی در سال ۱۹۹۴ ملکه زیبای جهان شناخته شده بود.
  5. ایرینا شایک: ایرنا شایک در مقام پنجم زیباترین زن‌های جهان قرار دارد. او از کشور روسیه است و نامزد سابق رونالدو میباشد.
  6. مریم اوزرلی: مریم اورزلی از پدر ترکتبار و مادر آلمانی در آلمان متولد شده است. او در سریال حریم سلطان در نقش خرم سلطان ظاهرشد که برنده جایزه بهترین بازیگر زن نیز شناخته شد.
  7. شارلیز ترون: شارلیز ترون در ۷ آگست ۱۹۷۵ در افریقایی جنوبی بدنیا آمده است. او تنها فرزند خانواده اش است. شارلیز در ۱۵ سالگی پدرش را از دست داد. او اکنون هنر پیشه سینما میباشد. خانم در سال ۲۰۰۷ تابعیت امریکا را گرفت. شارلیز ۲۴ جایز را در فلم هایش بدست آورده است که مهترین آن اسکای، بهترین بازیگر نقش اول زن برای فلم هیولا را در سال ۲۰۰۴ بدست آورد.
  8. امبر هرد: نام اصلی اش امبر لارا هرد، مدل و بازیگر سینما است. او در شهر تکزاش آمریکا متولد شده است. خانم هرد نخستین نقش اش در فلم (همه پسران ماندی لین را دوست دارند) بود. وی در سال ۲۰۱۵ با شخصی بنام جانی دپ عروسی کرد و درسال ۲۰۱۶  از هم جدا شدند.
  9. ریحانا: ریحانا که به نام هنری اش ریانا شناخته میشود خواننده و طراح مُداست . او درسال ۱۹۸۸ در شهر سنت مایکل بارادوس به دنیا آمده است. نخستین آلبوم این هنرمند در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد.
  10. اسکارلت جوهانسون: اسکارلت جوهانسون بازیگر مشهور امریکایی است. مادرش یک یهودی اشکنازی است و او نیز خود را یک یهودی میداند. اسکارلت درسال ۲۰۱۳ توسط مجله اسکوایر برای بار دوم زن زنده دنیا معرفی شد. ناگفته نماند که او اولین زنی است که دو بار به عنوان جذاب ترین زن دنیا در مجله اسکوایر انتخاب شده است.