چهارشنبه نوامبر 21, 2018

هشدار گارنیزیون کابل به هواداران قهرمان ملی افغانستان

نوشته شده توسط رازالدین برلاس - ی سنبله ۱۸ ۱۳۹۷, ۹:۰۱ ق.ظ

فرمان‌دهی عمومی گارنیزیون کابل به هواداران شهید احمد شاه مسعود، قهرمان ملی افغانستان هشدار می‌دهد که از تجمعات غیر ضروری خودداری نموده، زیرا دشمن به دنبال خلق فاجعه‎‌اند.

این درحالی‌ست که ام‌روز ۱۸ شنبله مصادف است با هفدمین سال‌یاد شهادت احمد شاه مسعود، قهرمان ملی افغانستان که از آن همه‌ساله در بخش‌های مختلف کشور به شکل‌های گوناگون تجلیل به عمل می‌آید.

جنرال مراد علی مراد، فرمان‌ده عمومی گارنیزیون کابل گفته که به‌خاطر برگزاری با شکوۀ مراسم یادبود از هفدمین سال‌یاد شهادت قهرمان ملی کشور، برخی از موارد مهم را در نظر گیرند.

جلوگیری از حمل سلاح‌های غیر قانونی، اجنتاب از تجمعات غیر ضروری و مانور به شکل کاروانی در سطح شهر، جلوگیری از وسایط بی‌پلیت، رنگ نمودن شیشه‌های موتر، پوشانیدن پلیت‌های موتر با پوستر، و اجتناب از مسدود نمودن سرک‌ها و ایجاد مزاحمت برای سایر شهروندان کشور از جمله مواردی اند که باید به شکل جدی از آن جلوگیری صورت گیرد.

در عین زمان، هرچند فرمان‌دهی امنیه کابل گفته‌است که نیروهای امنیتی در تامین امنیت مراسم تجلیل از یاد بود قهرمان ملی کشور در خدمت مردم بوده، اما می‌افزاید در صورت تخطی، نیروهای امنیتی و گارنیزیون کابل برخورد جدی قانونی خواهند نمود.

خبرگزاری خامه پرس - فارسی را دنبال کنید با تویتر, فسبک. و آر اس اس

نظر دهید

Advertisement