ریال مادرید در یک شب حساس و دیدنی در ادامۀ بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا توانست که بایرن مونیخ را در باش‌گاۀ خانه‌گی‌اش ۲-۱ شکست بدهد.

بازی را بایرنی‌ها خوب آغاز کردند و در همان دقایق اول چندین فرصت گول‌زنی را روی دروزاۀ ریال مادرید ایجاد نمودند و تلاش‌های آنان باعث شد تا در دقیقۀ ۲۷ بازی، قفل دروزاۀ حریف را باز نمایند.

گول اول بایرنی‌ها را جاشوا کیمیچ وارد دروزاۀ ریال نمود، درحالی‌که کیلور ناواس هم در آن لحظۀ اشتباه را مرتکب شد.

کهکشانی‌ها با دریافت این گول، حمله‌های شان‌‍را بالای دروازۀ حریف افزایش داده‌اند و بازی ادامه داشت تا این‌که شاگردان زیدان با ضربۀ تماشایی مارسلو صاحب نخستین گول نیمۀ اول در دقایق ۴۴ بازی گردیدند.

در ادامۀ نیمۀ اول بازی چیزی خاصی رخ نه‌داده و بازی با نتیجۀ تساوی خاتمه یافت.

نیمۀ دوم بازی را ریالی‌ها خوب آغاز کردند و آنان توانسته‌اند که در دقیقۀ ۵۶ بازی  روی ضد حمله به گول دوم بازی با ضربۀ مارکو آسنسیو رسیده‌‍ و کار را تمام نمایند.

در ادامۀ بازی ریبری از تیم بایرن مونیخ چندین موقعیت گول زنی را ایجاد کرد، اما با واکنش‌های خوب کیلور ناواس مواجه شد و اجازه نه داده که هیچ کدام از آنان وارد گول گردد.

در ادامۀ بازی حملات هر دو طرف برای گول‌زنی ادامه داشته‌‍اند، اما نه تنها که به جایی نرسید؛ بل‌که بازی با همان نتیجۀ ۲-۱ به نفع ریال خاتمه یافت.

گفتنی‌ست که ریال مادرید با پیروزی در باش‌گاه خانه‌گی بایرن مونیخ، فیصدی صعود را برای رسیدن به دور نهایی بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا افزایش داده‌است.