ریال مادرید درادامۀ بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا، در یک شب حساس توانست که پارسن ژرمن را در زمین خودشان مغلوب نموده و بازی را با نتیجۀ ۲-۱ به نفع شان تمام نماید.

بازی نیمۀ اول را هرچند ریال مادرید در باش‌گاه خانه‌گی پی اس جی خوب آغاز کردند؛ اما پاریسی‌ها توانستند که با حرکت‌های خوب و نمایشی ابتکار عمل را به زودی در میدان تا حدودی به دست گیرند.

در ادامۀ بازی هردو طرف، فرصت‌های خوبی برای گول‌زنی ایجاد کرده‌اند؛ اما نه‌تنها که گول نشد، بل‌که ۴۵ دقیقۀ نخست بازی نیز با تساوی بدون گول به پایان رسید.

نیمۀ دوم بازی را بازهم ریالی‌ها نسبت به میزبان خوب آغاز کردند و تلاش‌های سفید‌پوشان باعث شدند تا در دقیقۀ ۵۱ بازی رونالد با  ضربۀ سر تماشایی قفل دروازۀ حریف را باز نماید و نتیجۀ را ۱-۰ به نفع شان تغییر دهد.

با دریافت این گروۀ پی‌اس‌جی میزبان حملات شان را بالای دروازۀ حریف شدت بخشیدند و دیری از نیمۀ دوم بازی نگذشته بود که داور به دلیل اعتراض وارتی، وی را از میدان بازی اخراج کرد.

کار برای پاریسی‌ها با اخراج واراتی دشوار شد؛ اما میزبان نه‌تنها روحیه خود را از دست نه‌دادند بل‌که در دقیقۀ ۷۰ بازی با وجود که ده‌ نفره بوده‌‎اند، به گولی تساوی با ضربۀ کاوانی دست یافته‌اند.

در ادامۀ بازی ریالی‌ها میدان بازی را خوب مدیریت کردند و چندین فرصت گول‌زنی را نیز ایجاد کردند که در نهایت سفیدپوشان به گول دوم شان رسیدند.

شوت کاسیمیرو از درون محوطه جریمه پس از برخورد با پای مدافع پاریسی‌ها راهی دروازه شد تا کار تیم پارسن ژرمن‌ها تمام شود.

در ادامۀ چیزی خاصی رخ نه داد و بازی با نتیجۀ ۱-۲ به نفع ریال مادرید خاتمه یافت.

گفتنی‌ست که سفیدپوشان در مجموعه در دور رفت و برگشت با برتری ۵-۲ راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شدند و توانستند که پارسن ژرمن را حذف نمایند.