ریال مادرید در ادامۀ بازی‌های لالیگاۀ اسپانیا توانست که حریفش را در خانۀ خود مغلوب نموده و ۳ امتیاز برای آدامۀ آن بازی‌ها، کسب نماید.

بازی حساس و دیدنی ریال مادرید با ختافه شب گذشته در باش‌گاۀ خانه‌گی کهکشانی‌ها برگزار شد و  سفیدپوشان با ترکیب بی بی سی توانسته‌اند که یک بازی جذاب را به نمایش بگذارند.

نیمۀ اول بازی را هردو طرف خوب آغاز کردند؛ اما ریالی‌ها به زودی توانستند که ابتکار عمل را در میدان بازی به دست گیرند و همین باعث که کهکشانی در دقایق ۲۴ام بازی، نخستین گول خود را با ضربۀ گرت بیل وارد دروازۀ حریف نمایند.

با دریافت این گول، تیم ختافه تلاش‌هایش را به‌خاطر زدن گول سرعت بخشیدن، اما نه‌ تنها که به گول نرسید؛ بل‌که در دقایق ۳۸ ام بازی بود که ریال مادرید باز هم با ضربۀ رونالدو صاحب گولی دیگر شد.

در ادامۀ نیمۀ اول بازی چیزی خاصی رخ‌ نه‌داد و ۴۵ دقیقۀ نخست بازی هم با نتیجۀ ۲-۰ به نفع ریال خاتمه یافت.

نیمۀ دوم بازی را ختافۀ با وجود آن که در دقایق نخستین یک عضو تیم خود را با توجه با دریافت کارت های زرد از دست داده بود، اما بازی را خوب آغاز کردند و در دقیقۀ ۶۴ ام بازی صاحب یک ضربۀ پنالتی شد که در نیتجۀ به گول مبدل شد.

شاگردان زیدان با دریافت گول از ختافه، حملات شان را بالای دروازۀ حریف افزایش دادند و به زودی توانست که رونالدو گول سوم تیمش را وارد دروازۀ ختاف نماید.

گفتنی‌ست که ریال مادرید در هفتۀ جاری در ادامۀ بازی‌های لیک قهرمانان اروپا، قرارست مقابل پارسن جرمن قرارگیرد و آن تیم اعلام کرده برای رویاروی با پاریسی‌ها آماده‌گی کامل دارند.