- خبرگزاری خامه پرس – فارسی - https://www.khaama.com/persian -

ریال۳- ۱ لگانس؛ زیدان: زمان گرفتن ردۀ دوم جدول لالیگا فرا رسیده

[1]

ریال مادرید در ادامۀ بازی‌های لالیگاۀ اسپانیا توانست با نتیجۀ ۳-۱ لگانس را شکست دهد و خود را در ردۀ سوم جدول لالیگا قرار دهد.

 شب گذشته دقایق نخستین‌بازی را لگانس خوب آغاز کرد و در همان دقایق چندین‌‍بار دروازۀ ریال مادرید را تهدید کرد تا این‌که توانست گول نخست بازی را وارد دروازۀ کهکشانی‌ها نماید.

بازی ادامه داشت و شاگردان زیدان با دریافت گول نخست در دقایق اول، حمله‌های شان‌را شدید بخشیدند تا این در دقیقۀ ۱۱ام با پاس کاسمیرو و ضربۀ وازکز، به گل تساوی برسند.

حمله‌های ریالی‌ها ادامه داشتند تا این‌که در دقیقۀ ۲۹ام بازی، یک‌‎بار دیگر کاسمیرو با پاس وازکز گول دوم را به نفع تیمش وارد دروازۀ حریف نموده و نتیجه را ۲-۱ به نفع تیم شان پیش بکشاند.

در ادامۀ بازی، بازهم ریال مادرید حملات شان را‌ به‌خاطر زدن گول سوم شدید تر کرد؛ اما نه‌تنها که گول نشد؛ بل‌که نیمه اول بازی با نتیجۀ ۲-۱ به نفع شاگردان زیدان به پایان رسید.

در نیمۀ دوم بازی، لگانسی‌ها هم‌چنان تلاش‌های زیاد برای گو‌ل‌زنی کردند و در  دقیقۀ ۶۵ام بازی یک موقعیت خوبی را ایجاد کرد که با واکنش گول‌بان ریال مواجه شد و اجازه توپ به گول شدن را نه‌داد.

در این نیمه هرچند لگانس تلاش‌‎های زیادی را انجام داد؛ اما این بازهم ریال مادرید بود که در دقیقۀ ۹۰ بازی گولی را وارد دروازۀ حریف نموده و در نهایت کهکشانی‌ها توانستند که بازی را با نتیجۀ ۳-۱ به نفع شان به پاین برسانند.

در عین حال، زین‌الدین، سرمربی ریال مادرید در ختم بازی در مصاحبه‌یی گفته است پس از آن‌که با اخذ سه امتیاز دیگر توانسته جای والنسیا را در جدول لالیگاه بگیرد، این‌بار نوبت اتلتیکو مادرید رسیده‌است.