شورای ولایتی ولایت لوگر از حمله بالای یکی از نماینده‌گان مردم این ولایت در شورای ملی خبر می‌دهد که تلفات انسانی را بر جا گذاشته‌است.

حسیب‌الله ستانکزی، رییس شورای ولایتی ولایت لوگر می‌گوید که محمد اکبر ستانکزی، نمایندۀ مردم این ولایت در شورای ملی روز گذشته، توسط مخالفین مسلح دولت هدف حمله قرار گرفته‌‌است.

به اساس گفته‌های رییس شورای ولایتی ولایت لوگر، آقای ستانکزی از این حمله جان به سلامت برده‌؛ اما یکی نگه‌بانان وی کشته و دو سرباز اردوی ملی نیز زخمی شده‌اند.

حسیب‌الله ستانکزی می‌گوید که این عضو مجلس نماینده‌گان زمانی مورد حمله گروه‌های هراس‌افگن قرار گرفته که به سوی نماز جمعه در حرکت بوده‌است.

هرچند طالبان در این ارتباط تا هنوز چیزی نگفته‌اند، اما سخن‌گوی والی لوگر گفته است که کار افراد وابسته به طالبان بوده‌اند.

این برای اولین‌بار نیست که یکی از اعضای شورای ملی مورد هدف حمله‌ گروه‌های هراس‌افگن قرار می‌گیرد، بل‌که قبل از این نیز چنین روی‌داد‌های اتفاق افتاده‌است.

 احمدشاه رمضان، نمایندۀ مردم بلخ در مجلس نماینده‌گان، قبل از این هدف یک بمب جنارجاده‌یی قرار گرفت که در نیتجه خودش جان به سلامت برد، اما دو محافظش کشته شده‌اند.