جمعه اكتبر 5, 2018

در ساعت های گذشته نزدیک به ۱۲۰ شورشی کشته و زخمی شدند

نوشته شده توسط خامه پرس - ی اسد ۱۱ ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ق.ظ

00zmtjpg-b16b165-c96fa

وزارت امور داخلۀ افغانستان از کشته و زخمی‌شدن نزدیک به ۱۲۰ مخالف مسلح دولت از روز گذشته به این‌طرف خبر می‌دهد.

در خبرنامه‌یی که از سوی این وزارت به نشر رسیده آمده‌است که نیروهای امنیتی در ۲۴ ساعت گذشته عملیات‌هایی را در بخش‌هایی از ولایت‌های تخار، فاریاب، زابل، ارزگان، لوگر، غزنی، خوست، هرات و هلمند راه‌اندازی کردند.

در این عملیات‌ها نیروهای ارتش ملی، پولیس ملی و امنیت ملی اشتراک داشته‌اند.

در خبرنامۀ وزارت داخله آمده‌است که در این جریان ۶۴ مخالف مسلح کشته و ۵۲ تن دیگر آنان زخمی گردیده‌اند اما در مورد آمار تلفات نیروهای امنیتی چیزی گفته نشده‌است.

هم‌چنان در این عملیات‌ها مقداری جنگ‌افزار نیز به دست نیروهای امنیتی افتاده‌است.

وزارت داخله می‌گوید که هدف از این عملیات‌های تصفیه‌یی تامین امنیت به‌تر و جلوگیری از بازگشت شورشیان به محل بوده و هنوز در بخش‌هایی از کشور جریان دارد.

خبرگزاری خامه پرس - فارسی را دنبال کنید با تویتر, فسبک. و آر اس اس

۱ Comment

Comments -49 - 0 of 1First« PrevNext »Last
  1. طالبان منحوس از ترس نیروی های غیور با شهامت افغانستان مانند زنان عربهای سعودی مرتجع چادر می پوشند دو چشم خود را ازترس عساکر  افغان نشان نمیدهند در مقابل تلویزون ها به بسیار ترس مصاحبه میکنند مرگ صدچند به این خاک فروشان مزدور و غلام پنجابی شرف دارند استخبارات پاکستان  بلخصوص سران این پلید ها را در جنگ بر علیه مردم بیگناه روان میکنند از فامیل هایشان خصوصا خانم ها و دختر هایشان نظامی های پنجابی و استخبارات پنجابی در شهر های کراچی و لاهور استفاده جنسی میکنند . روزیکه بد پنجابی ها آمد وی را مانند ملاعمر کور خاک فروش بیغیرت مردارش میکند جسد کثیف وی را آتش میزند این غلامان کودن تاریخ چه وقت درس عبرت از تاریخ میگیرند۰ باز شف لنگی خود نیم تر بلند میماند در مجالس با بسیار کش و فش می نشید لاف میزند. مرگ به همچو غلامان پنجابی به وطن خود به دستور پنجابی خیانت میکند غیرت دارید اول خانم های تان از زیر پای پنجابی ها دور کنید۰  دیدیت با ملا کور امیر تان پنجابی چه نوع معامله کرد مغز کثیف و گنده تان در کار بیاندازید شما اینقدر غیرت و شهامت ندارید مانند یک مرد در مقابل تلویزون بدون چادر ایستاده شوید شاید پنجابی هنگامیگه با زن ها و دخترهایتان معامله میکند درروی تان چادر خواهید انداخت لعنت بشما معامله گران پنجابی مانند حقانی کثیف را هم به همین شکل مردارکرده جسد کثیف وی را آتش زده کسی نه جنازه این کثیف راکسی خوانده حتی پسران و اقارب نزدیکش خبرندارد چه طور باچه ستم مانند سگ جان دادند خداوند حق است خیانت بوطن کنید مانند سگ ازین دنیا بدون خواندن نماز جنازه و فاتحه گرفتن مردارروسیاه میروید همین روز رابالای همه تان پنجابی ها می آورد و فلم های ویدوی تان را نگاه میکند که از ترس خود تان چه نواسه های تان سرخم پیش پنجابی ها باشندهیچ وقت جرآت گفتن حقیقت را  در مقابل پنجابی نداشته باشید۰او بیغیرت های معامله گر کمی به حال نسل های آینده تان فکر کنید از مزدوری پنجابی خود و خانواده تان را نجات دهید بوطن خیانت نکنید که روزگار ملای کور سراج الدین کثیف دچار میشوید۰حاجی  صبور

Comments -49 - 0 of 1First« PrevNext »Last

نظر دهید

Advertisement