دفتر رسانه‌های ولايت پنجشیر می‌گوید که رادیو_تلویزیون ملی پنجشیر  برای نخستین  بار امروز رسماً به نشرات محلی خویش آغاز  کرد.

تلویزیون ملی پنجشیر طی مراسمی با حضور الحاج حافظ محمد آغا حکیم والی پنجشیر، شکر الله مشعل آمر رادیو تلویزيون ، دست‌اندرکاران و خبرنگاران امروز بار اول رسماً افتتاح شد.

دفتر رسانه های ولايت پنجشیر امروز (پنج‌شنبه3 جوزا) با نشر خبرنامه‌ای می‌گوید که نشرات محلی رادیو- تلویزیون ملی پنجشیر طی مراسمی با حضور حافظ محمد آغا حکیم والی پنجشیر، شکر الله مشعل آمر رادیو تلویزيون ، دست‌اندرکاران و خبرنگاران امروز برای نخستین بار افتتاح شد.

از سوی هم طی این افتتاحیه شکر الله مشعل آمر رادیو – تلویزیون ملی پنجشیر می‌گوید:« اکنون امکانات بسیار محدود در دست دارند، اما با تلاش های مقام ولایت و دفتر رسانه های این ولایت ، اداره ملی رادیو و تلویزیون ملی افغانستان و همکاری ریاست اطلاعات و فرهنگ توانستند تا بولتن‌ های خبری و برنامه های محلی خویش را در این ولایت آغاز کنند.»

این  رادیو تلویزیون محلی در این ولایت آغاز به فعالیت کرده است که مولانا نصرالله ملک زاده رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت پنجشیر میگوید این اولین‌ نشرات محلی  رادیو تلویزیون پنجشیر می باشد و در گذشته ها تنها برنامه های تلویزیون ملی افغانستان از طریق این اداره به نشر می رسید.