رسانه‌های بین‌المللی گزارش داده‌اند که یک دختر 16ساله در پیش چشم مردم با ضربات متعدد چاقو  توسط یک پسر در دهلی نو کشته شده است و لحظات مرگ این دختر توسط دوربین محلی به ثبت رسیده است.

روزنامه واشنگتن پست روز پنج‌شنبه، یازدهم جوزا  گزارش داده است که  یک کمره امنیتی در  دهلی نو پایتخت هند آخرین لحظات مرگ فجیع یک دختر 16 ساله را که روز (یک‌شنبه تاریخ 28 می) ساعت 9 شب  به ثبت رسانیده است که نشان می‌دهد یک مرد با لباس آبی در نخست این دختر نو جوان را به دیوار فشار داد و سپس بی‌وقفه او را با چاقو ضربه زد تا این که جان داد.

نوار تصویری که توسط کمره‌های امنیتی محل از جریان این رویداد به ثبت رسیده است نشان می‌دهد که این مرد پس از جان دادن  دختر 16 ساله دباره به جسم بی‌جان وی حمله کرد و بار ها او را لگد زد و چندین مرتبه او را دباره با چاقو ضربه زد و پس از آن چندین بار  یک تخته چوبی بزرگ را گرفت و به روی جسم بی جان وی پرتاب کرد.

به گزارش واشنگتن پست این حمله در کمتر از دو دقیقه ادامه پیدا کرده بود و چندین تن  حین عبور از  محل رویداد جریان این رویداد را تماشاه کردند سپس محل را ترک کردند و اما فقط یک نفر سعی کرد قبل از فرار از محل مداخله کند که تلاش وی‌ بی‌نتیجه بود.

نام قربانی نوجوان به طور رسمی منتشر نشده است، اما پولیس می‌گوید که او با مهاجم در ارتباط بوده و در تلاش برای پایان دادن به آن بوده است.