اسم شاهرخ خان، بازیگر مشهور هندی که در میان طرف‌دارانش به عنوان «پادشاه بالیوود» شناخته می‌شود به تازه‌گی در فهرست ۵ بازیگر ثروت‌مند جهان قرار گرفته است.

بر اساس آمارهای منتشر شده در آغاز سال ۲۰۲۳، شاهرخ خان، بازیگر شناخته‌شده‌ی بالیوود رتبه‌ی چهارم را در میان بازیگران ثروتمند جهان از آن خود کرده است.

جری سینفلد، تایلور پری، دوان جانسون (بازیگران هالیوود) به ترتیب رتبه‌های اول، دوم و سوم ثروتمندترین بازیگران را دارد و در رتبه‌ی چهارم اسم شاهرخ خان (بازیگر سرشناس بالیوود) به چشم می‌خورد و پس از آن تام کروز رتبه‌ی پنجم را دارد.

ثروت جری سینفلد و تایلور پری در سال ۲۰۲۳ یک میلیارد دارد، ثروت داین جانسون ۸۰۰ میلیون دالر، ثروت شاهرخ خان ۷۷۰ میلیون دالر و ثروت تام کروز ۶۲۰ میلیون دالر اعلام شده که به ترتیب رتبه‌های اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم ثروتمندترین بازیگران جهان را از آن خود کرده‌اند.

شاهرخ‌خان که گفته می‌شود سالانه ۲۴ میلیون دالر حقوق دریافت می‌کند برای نخستین بار است که در فهرست بازیگران ثروتمند جهان قرار می‌گیرد.

فیلم‌های شاهرخ‌خان تاکنون ۱۴ جایزه از جشنواره‌های مشهور سینمای جهان دریافت کرده و جدیدترین فیلم او بنام “پتان” به تاریخ ۲۵ جنوری سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.