در جریان دهمین هفته از اعتراضات سراسری مردم ایران، رسانه‌های این کشور از کشته شدن یک کودک ۱۰ ساله بنام «کیان پیرفلک» خبر داده‌اند.

خبرگزاری دانشجویان ایران روز چهارشنبه، بیست‌وپنجم عقرب گزارش داده است که«رضا شریعتی ۲۱ ساله، کیان نیک‌پور ۹ ساله، و اشرف نیک‌پور ۴۵ ساله» به علاوه «دو آقای جوان مجهول‌الهویه» در اعتراضات عصر روز چهارشنبه در «ایذه» کشته شده‌اند.

ایذه یکی از شهرهای واقع‌شده در ولایت شمال‌شرق خوزستان ایران است و چندین روز به این سو، اعتراضات در این ناحیه و اطراف آن بر علیه رژیم اسلامی ایران جریان دارد.

ایران انترنشنال نیز گزارش داده است: «کودکی ۱۰ ساله به نام «کیان پیرفلک» در جریان خیزش انقلابی مردم ایذه به ضرب گلوله سرکوبگران کشته شده است.»

تصاویری از کیان پیرفلک در شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده منتشر شده و خشم مردم ایران را به همراه داشته است.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که این کودک از نیروهای ضد شورش دولت ایران به ضرب گلوله کشته شده است و اما ارگان‌های امنیتی رژیم ایران گفته است که تیراندازی به سمت معترضان در ایذه کار موتور سواران تروریست بوده است.

پیشتر سازمان حقوق بشر ایران که مرکز آن در اسلو، پایتخت ناروی است اعلام کرده بود که تاکنون در اعتراضات سراسری ایران نزدیک به ۳۵۰ نفر به شمول ۴۳ کودک کشته شده‌اند.