یکشنبه مه 27, 2018

جنرال محمد ظاهر، قوماندان امنیه کابل تعین شد

نوشته شده توسط نبی زاده - د سنبله ۲۵ ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ

General Zahir Zahir - Kabul Police Chiefجنرال محمد ظاهر ظاهر که قبلاً بحیت رئیس تحقیقاتی جنائی شهر کابل فعالیت داشت، امروز از سوی ریاست جمهوری بحیث فرمانده امنیه شهر کابل تعین شد.

در اعلامیۀ که از سوی اداره امور و ریاست دارالانشاء شورای وزیران منتشر شده چنین آمده است:‌”داره امور و دارالانشای شورای وزیران گزارش می‌دهد:
نظر به لزوم‌دید جهت اجرای بهتر وظایف و پیشنهاد وزارت امور داخله، تقرر مل‌پاسوال محمدظاهر فرزند غلام‌جیلانی، رئیس تحقیقات و مبارزه با جرایم جنایی قوماندانی امنیه ولایت کابل در بست پاسوال به حیث قوماندان امنیه ولایت کابل، از سوی مقام عالی ریاست جمهوری منظور گردید.”

قبل ازین جنرال محمد ایوب سالنگی به حیف فرمانده امنیه شهر کابل ایفائی وظیفه میکرد اما آقای سالنگی دوهفته قبل از سوی رئیس جمهور به حیث معین ارشد امنیتی وزارت داخله تعین شد.

حامدکرزی، رئیس جمهور افغانستان بعد ازبرگشت از یک سفررسمی از پاکستان، تغیرات و تعینات تازه ی را در بخش نهادهای امنیتی کشور انجام داد.

خبرگزاری خامه پرس - فارسی را دنبال کنید با تویتر, فسبک. و آر اس اس

۴ Comments

Comments -49 - 0 of 4First« PrevNext »Last
 1. جنرال صاحب تبریک باشد،
  خداکند که همیشه در خدمت به وطن کامیاب و سر بلند باشی. به امید اینکه پولیس ما بیدار هستند ما از طرف شب میخوابیم. به امید اینکه پولیس ما هوشیار هستند ما از انتحاری ترس نداریم. به امید اینکه پولیس ما حقدار هستند ما هر واقعه را به پولیس خود راپور میدهیم. به امید اینکه پولیس ما جانباز هستند ما همیشه بالایشان اعتبار میکنیم. و به امید انیکه پولیس ما پاکباز هستند ما همیشه بالای پولیس خود افتخار میکنیم. در امر خدمت به وطن از بارگاه خدا برای تان توفیق عمل میخواهم.

  با احترام محمد دانش واحدی

 2.  ! صمیمانه ترین تبریکات خود را خدمت جنرال صاحب عرض دارم 
  از خدای منان می خواهم توفیق بیش در راه خدمت به ملت و مردم مظلوم کابل براید عنایت فرماید , آرزو دارم دولت و ملت سراز بالین غفلت بردارند در راه امن و ثبات کشور مانند جنرال صاحب که در طول خدمت شان در زمان سمت جنایی و سایر ادوار خدمت شان که به این مردم صادقانه انجام دادن با پولیس و نیروهای ارتش و امنیت کشور همکاری نمایند , از تلاشهای خستگی ناپذیر و شبانه روزی شما یک دنیا سپاس , آرزو ی ما ـموفقیت و کامیابی شما و سایر نیروهیا امنیتی کشور است 
  رحمت نیکان – کابل 

 3. لعنت به کرزای احمق که این خا ئن ومنا فق ملی را از بست جنای به مل پاسوال بالا برد این شخص یک خائن ویک نفاق افگن است وانشا ئالله اورا مجا هدین امارت اسلامی مردار خوا هند کرد به لطف خدا تمامی این مشکلات بعد از انتاخابالت از دست این خا ئن است 

 4. جنرال صاحب ظاهر باید وزیر داخله شود تا امنیت بیشتر در مملکت بیاید

Comments -49 - 0 of 4First« PrevNext »Last

نظر دهید

Advertisement