سه‌شنبه دسامبر 11, 2018

یک زن در زیمبابوی خواهان ازدواج با پسرش شده است

نوشته شده توسط نبی زاده - ج سنبله ۰۸ ۱۳۹۲, ۶:۲۲ ب.ظ

40 year old woman marry own son

یک زن بیوه ۴۰ ساله در زیمبابوی خواهان ازدواج با پسر ۲۳ ساله اش شده است.

به اساس گزارشها این زن که ۱۲ سال قبل شوهرش را از دست داده است، از ۳ سال بدینسو با پسرش رابطه عاشقانه داشته است و همچنان از پسرش حمل دارد.

این زن که ام بریکو نام دارد میگوید که او از پسرش ۶ ماهه باردار است و ترجیح میدهد که به زودی عروسی کنند.

پسر این زن میگوید که او عاشقانه مادرش را دوست دارد و کاملاً آماده است که با مادرش عروسی کند و همچنان میخواهد که همه بدانند که او اولین کسی است که با مادرش رابطه جنسی داشته است.

آنها هفتۀ گذشته به محکمه محلی در قریه ی که زندگی میکنند مراجعه کرده بودند که محکمه آنها را رسماً زن و شوهر اعلان کند، اما محکمه محلی با وجودیکه با ازدواج آنها موافقت نکرده بلکه آنها را از قریه اخراج کرده است. آنها فعلاً در مکان نا معلومی زنده گی میکنند.

خبرگزاری خامه پرس - فارسی را دنبال کنید با تویتر, فسبک. و آر اس اس

۲ Comments

Comments -49 - 0 of 2First« PrevNext »Last
  1. هر کسیکه قدر دین ایمان وجان را دراین عالم مجازی نداند صد فیصد پیروی شیطان خواهد کرد چرا هیچ چیز دراین عالم مجازی به دین مبین اسلام ،ایمان وجان ارزش ندارد چرا که رای فلاح و رستگاری همگی در دین مبین اسلام است پناه بر تو خدایا آمین ثم آمین

  2. واقعا متاسفم .مگی میشه مگه داریم ؟ درتمام ادیان وآیین ومذاهب ارتباط جنسی فرزند با ماد قبیح وغیر انسانی است .باید براساس دین مترقی اسلام این دونفر سنگسار بشن تا عبرتی بشه برای دیگر ماداران شهوت پرست وبی دین

Comments -49 - 0 of 2First« PrevNext »Last

نظر دهید

Advertisement