جمعه مه 25, 2018

ویب سایت رسمی کرکت بورد افغانستان فعال شد

نوشته شده توسط نبی زاده - ش اسد ۱۲ ۱۳۹۲, ۹:۲۹ ق.ظ

Afghanistan Cricket Website

ویب سایت رسمی اداره بورد کرکت افغانستان که از تمام معیارات ویب سایت های بین المللی کرکت برخوردار میباشد، رسمآ روی خط شد (www.cricket.af). این ویب سایت که دارای بخش های چون معلومات در مورد اداره د افغانستان کرکت بورد، اخبار، تیم ها، کرکت داخلی، فعالیت های انکشافی، بازاریابی و به ویژه نمره شماری زنده میباشد، ساختار جالب اش جلب توجه علاقمندان میگردد.

رئیس اجراییوی بورد کرکت افغانستان داکتر نورمحمد مراد در رابطه چنین میگویند، “اداره بورد کرکت افغانستان اکنون با ادارات کرکت که دارای عضویت کامل میباشد، هم چشمی میکند و روند انکشافی اش به جهانیان یک تصویر همه جانبه تصامیم مستحکم و انکشاف کرکت افغانستان را ارائه میدارد. اکنون ما دارای ویب سایت منظم خویش هستیم او در چنین فرصت روی خط شد که تیم ملی کشور علیه نمیبیا وارد میدان مسابقات میشود او نمره شماری دقیق آن توسط همین ویب سایت صورت خواهد گرفت”.

ویب سایت بورد کرکت افغانستان که در پهلوی نمره شماری مسابقات داخلی کرکت نمره شماری مسابقات بین المللی نیز در آن صورت میگیرد، روند مسابقات میان افغانستان و نمیبیا در آن به طور دقیق و منظم صورت خواهد گرفت.

خبرگزاری خامه پرس - فارسی را دنبال کنید با تویتر, فسبک. و آر اس اس

۱۰ Comments

Comments -49 - 0 of 10First« PrevNext »Last
 1. به امید تیم کریت افغانستان درجام جهانی ۲۰۱۵

 2. دی افغانیستان دی نولس. کلنو. دی نن نی مسابیقی په اره. ژوندی معلومات چی. دی پاکیستان. سره. په. لاهور. کی. ده 

 3. قهرمان ملت زنده باد

 4. هیله لرم چی په نړوال جام کی افغان لوبغاړی د وړتیاوو له مخه وټاکل شی نه ده شناخت په اساس . کنه د دوبی په څیر د ضعیفو ټیمونو په وړاند ی به ماتی وخورو   

  خ

  1. ستا هیله زموز هیله ده خدای دی وکری

 5. ستاسو دپیروزی په هیله په ننی لوبه کی داسکاتلند په مقابل کی
  boom boom!
  Farid Marzai
  Regards

 6. به رهبری کرکت بورد افغانستان سلام امیدوار هستم در همه مزایای زندګی موفق باشید .به فضل و یاری خداوند متعال کرکت بورد افغانستان در این عمر کم خود بسیار عالی درخشیدن که واقعآ برای جهانیان غیر قابل باور است و دعا میکنیم پیروزی های زیاد نصیب تان شود و مدال آوران وطن عزیز باشید که مایه افتخار ما هستید .خوب به هر حال من شخصآ مسابقات جام قهرمانی کرکت سال ۲۰۱۵ را دقیقآ تعقیب میکنم باید یاد آور شد در بازی مقابل بنګله دیش چندان خوب نبود ولی در دوهمین بازی مقابل سرلنګا بسیار خوب و عالی بود که هرګر بورد منفی در آن وجود نداشت بازی به نفع ما خوب پیش میرفت معلوم شد که در لحظات آخیر بازی از طرف ما شکل هیجانی را به خود ګرفت که نتیجه آن باخت برای ما بود به هر صورت هر شکست بالاخره پیروزی دارد مشوره من در لحظه آخیر بازی روز یکشنبه بالنګ با فول پاور شاپور نبود بلکه در آن موفع با بالنګ نبی جان اشرف جان ویا احمدی یا عالم جان میبود بهتر بود به هر صورت ګذشته ګذشت یک تجربه است .من یک پیشنهاد دارم که:یک تعداد جوانان که در بازی کرکت دست بالا دارند ودر کلپ های در پاکستان تربیه دیدن و در پاکستان یا مصروف تحصیل اند و یا از آنها دعوت نمی شود و سفارت افغانستان بخش سپورت آن هم به آندازه ضعیف است که در جمع آوری چنین سرمایه ورزشی ناکام است اګر در این مورد موجه صورت ګیرد به نفع کرکت بورد  وطن عزیز خواهد بود در صورت که ضرورت باشد من در تهیه لست شان با شما همکاری خواهم کرد .با عرض حرمت 

 7. خدای دی وکری چی د۲۰۱۶ کال جام زموز دافغانانو شی

 8. الله(ج) ته دعا وکری چی زموز شی دغه جام

 9. I DONT LIKE KERKET

 10. ده افغا نستان ده کرکت لوبه 

Comments -49 - 0 of 10First« PrevNext »Last

نظر دهید

Advertisement