چهارشنبه مه 23, 2018

وزیر شهرسازی تندیس فدارسیون بین المللی خبرنگاران ورزشی را دریافت کرد

نوشته شده توسط خامه پرس - چ جدی ۲۲ ۱۳۹۵, ۴:۲۷ ب.ظ

sayed-sadat-mansoor-naderi-nadere-nadiri-nadire

فدراسیون بین المللی خبرنگاران ورزشی نخستین تندیس برترین حمایت کننده جوانان، خبرنگاران و ورزشکاران در افغانستان را به سید سعادت منصور نادری  وزیر شهر سازی و مسکن اهدا نمود.

در نشستی که به همین منظوردر مقر وزارت شهرسازی و مسکن دایر گردیده بود، رییس فدراسیون بین المللی خبرنگاران ورزشی در افغانستان و اعضای رهبری این فدراسیون از حمایت و پشتیبانی وزیر شهرسازی و مسکن در مورد جوانان به ویژه خبرنگاران و ورزشکاران قدردانی نموده و گام های ارزش‌مند این وزارت به سوی تخصص‌گرایی و اصلاحات را به مثابه یک تلاش ارزش‌مند برای ایجاد تغییر مثبت در جامعه افغانستان، مورد ستایش قرار داد.

این فدراسیون که از سال ۱۹۲۴ در کشور سویس ایجاده و تا اکنون در نقاط مختلف جهان برای حمایت از ورزش‌کاران و خبرنگاران فعالیت داشته، از چندسال بدین‌سو در افغانستان نیز فعالیت‌هایی داشته‌است.

از سویی، آقای نادری از زمان گزینشش به عنوان وزیر امور شهرسازی و مسکن، به عنوان یکی از جوان‌ترین وزیران کابینه بارها مورد ستایش قرار گرفته‌است.

پس از حضور او در راس وزارت شهرسازی، این وزارت توانسته کمک‌های بزرگی از کشورهایی چین و امارت متحدۀ عربی در بخش خانه‌سازی در افغانستان را جلب کند و هم‌چنان در بخش‌های توسعۀ شهری و زیربنا نیز تلاش‌هایی را انجام داده‌است.

سه‌هفته پیش وزارت شهرسازی یک صد و هفت ملیون افغانی را که در سال‌های گذشته بدون هیچ توجیهی از مشتریان بلاک‌های مکروریان گرفته شده بود، دوباره برای آنان بازگردانید که مورد استقبال گرم شهروندان قرار گرفت.

خبرگزاری خامه پرس - فارسی را دنبال کنید با تویتر, فسبک. و آر اس اس

نظر دهید

Advertisement