یکشنبه مه 27, 2018

اعدام یک دانشجو توسط طالبان در محضر عام

نوشته شده توسط خامه پرس - ش قوس ۱۳ ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ

taliban-execute-university-student_censored-1

گزارش‌ها حاکی از آن است که گروه طالبان یک دانش‌جو را در ولایت میدان وردک در محضر عام اعدام کرده‌اند.

این دانش‌جو پس از آن در ولایت‌همچوار کابل از سوی گروه طالبان اعدام گردیده که این گروه او را متهم به کارکردن با دولت کرده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها، این دانش‌‍جو به طرف خانه‌شان روان بوده تا از خانه‌واده‌اش دیدار کند که در راه از سوی گروه طالبان اسیر گردیده‌است.

هرچند این گروه تا به حال در مورد این گزارش هیچ‌گونه اظهار نظری را ارایه نکرده‌اند.

اما این نخستین‌باری نیست که گروه طالبان دست به دادگاه صحرایی و اعدام غیر نظامیان به اتهام کارکردن با دولت می‌زنند.

گروه طالبان در مسیر راه مسافرانی را که در شاه‌راه‌ها در حال عبور و مرور هستند زیر بازجویی قرار می‌دهند و افرادی را گرفتار کرده به اسارت می‌گیرند ویا هم دست به کشتارشان می‌زنند.

خبرگزاری خامه پرس - فارسی را دنبال کنید با تویتر, فسبک. و آر اس اس

۱ Comment

Comments -49 - 0 of 1First« PrevNext »Last
  1. اولاً اینکه طالبان بصورت کاملاً غلط ویا شیطانی، دروغ این جوان بیگناه را تهمت زده اند، که در ارشادات دینی ما تهمت زدن به یک انسان بیگناه بلکل غلط و گناه حساب میشود. این عمل طالبان نشاندهندهء بیخبری و جهالت این گروه در برابر رهنمایی های دینی ما میباشد. پس آب از سرچشمه گل آلود و خراب است. ثانیاً چون طالبان از آوردن یک نظام خوب که متضمن امنیت و آرامش مردم مسلمان ما شود، نبوده از همین خاطر دست به اینچنین شیطنتهای شاخدار میزنند. این گروه شیطانی (طالبان) چرا بر علیه علم و دانش، رفتن جوانان ما به مکاتب و پوهنتونها میباشند، زیرا که از طرف باداران منافق آنان در کله های خالی و بیمغز آنان پر میشود.

Comments -49 - 0 of 1First« PrevNext »Last

نظر دهید

Advertisement