جمعه ژوئن 22, 2018

گروه داعش در پی حذف و بازنویسی برخی از سوره ها و آیات قرآن

نوشته شده توسط خامه پرس - س سرطان ۰۱ ۱۳۹۵, ۳:۳۵ ب.ظ

isis

رسانه‌های می‌گویند روحانیون گروه داعش می‌خواهند برخی از سوره‌ها و آیه‌های قرآن کتاب مقدس اسلام را حذف ویا آن را بازنویسی کنند.

روزنامۀ الرأی تونس به نقل از یک روزنامه در ترکیه نوشته‌است که گروه داعش معتقد است قرآن کریم از سوی برخی از روحانیون برای به خدمت به کفار تحریف شده‌است.

گروه داعش گفته‌اند که قصد دارند قرآن را از نو کتابت کرده و شماری از سوره‌ها و آیات آن به شمول الکافرون و آیات التطهیر را حذف نمایند.

گروه دولت اسلامی ادعا کرده که استفادۀ روحانیون از قرآن خدمت به طبقه‌های مسیحی و شیعه است و به همین دلیل تغییرات در برخی از بخش‌های آن واجب است.

روزنامۀ ترکی گفته‌است که داعش شیعیان را به تحریف قرآن، به خصوص آیۀ ۳۳ سورۀ احزاب، متهم می‌کند و اصلاح آن را نیاز می‌داند.

این گزارش در مورد گروه داعش در حالی پخش می‌شود که این گروه تمام برنامه‌ها و نبردهایش را از آدرس دین اسلام پیش می‌برد و داعیۀ مستحکم‌سازی اسلام را به دوش می‌کشد.

خبرگزاری خامه پرس - فارسی را دنبال کنید با تویتر, فسبک. و آر اس اس

۱ Comment

Comments -49 - 0 of 1First« PrevNext »Last
  1. گروه جنایتکار داعش ویا خلافت اسلامی میخواهند که (خدای نخواسته) از کشور آباد ترکیه نیز یک عراق ویا سوریهء درست کنند، که الله (ج) نگهدار مردم ترکیه باشند.
    در حملهء اخیر این گروه منافق و تروریست طبق راپور های رسیده از استانبول، مرکز ترکیه، در حدود ۳۵ انسان بیگناه کشته و تعداد زیادی هم زخمی شده اند.
    داعش با این جنایات و کشتار هایشان هرگز نخواهند توانست که دل مسلمانان جهان بخصوص مردم متدین و با ایمان ترکیه را بدست آورند، بلکه باعث تنفر آنان خواهند شد.

Comments -49 - 0 of 1First« PrevNext »Last

نظر دهید

Advertisement